استودیو چاوش

تولک راه اندازی شد

  • نوشته شده در ۰۱ مهر ۱۳۹۸
  • توسط
  • در سایت

مرجع تخصصی فروش دست سازه های هنری و خلاقانه تولک را بنا نهادیم تا با آماده ساختن زیرساخت های فروش اینترنتی در حوزه صنایع دستی، امکان دسترسی آسان شما به دست آفریده های هنری و خلاقانه بومی استان هرمزگان بلاخص بانوان شهر بندرکنگ و حومه را فراهم سازیم. دست ساخته های هنرمندان و بانوان این خطه از خلیج فارس را با ضمانت کالا، شناسنامه مشخص، اطلاعات کامل و تصاویر با کیفیت در اختیارتان قرار می دهیم تا از میان انبوهی از خلاقیت ها و ایده های نو و سبک های متنوع و بومی به آنچه می خواهید دست پیدا کنید.

تولک در شهریورماه سال 1398 با هدف حمایت از هنرمندان صنایع دستی توسط گروه استودیو چاوش تاسیس شد. این گروه سعی دارد تا در زمینه تجارت صنایع دستی کاری نو انجام دهد. ارائه متفاوت صنایع دستی با استفاده از تهیه محتوا و عرضه محصولات با قیمتی مناسب از اهداف تاسیس تولک هستند. برند سازی برای بانوان هنرمند حوزه صنایع دستی که همراه با معرفی و تبلیغات برای آن هاست از دیگر فعالیت های تولک است.

تولک در حقیقت بستری است برای معرفی و فروش صنایع دستی بانوان هنرمند استان هرمزگان

تولک به این آرمان می اندیشد که صنایع دستی بومی استان هرمزگان بلاخص شهر تاریخی بندرکنگ به همه ایرانیان و دوستداران هنر و اصالت در سراسر جهان شناسانده شود. به کمک تولک هیچ بانوی هنرمندی گمنام نخواهد ماند و هیچ اثری بی نام و نشان عرضه نخواهد گردید. زیرا تولک حامی توسعه برندهای مستقل هنرمندان است. تولک بزودی برندی قوی و معتبر خواهد بود که معادل ِ با کیفیت و با اصالت است.

عکاسی از محصولات،

جوری دیگر دیده شید!

عکاسی تبلیغاتی بخش مهمی از تبلیغات آنلاین و آفلاین برای محصولات است مخصوصاً در هنگام فروش محصولات صنایع دستی که به صورت مستقیم به مصرف کننده، عکاسی از محصول بسیار کاربرد دارد. ما در استودیو  چاوش به تولید تصاویر تبلیغاتی می پردازیم و بر این باور هستیم که تولید محتوا علاوه بر جذابیت بصری مثل قطعات پازلی است که همکاری را لذت بخش تر و حرفه ای می سازد!

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *